Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Radio gra” przez cały rok :-) Posłuchaj wakacyjnego przeboju Radia Olsztyn

Ryszard Szmit, Dominik Chowaniec, Wioleta Zalewska-Szmit

„Radio gra” to nasza muzyczna propozycja na lato. Lekka, słoneczna, rytmiczna. Idealna na wakacyjne party na plaży.

Piosenkę stworzył radiowy duet: Wioleta Zalewska-Szmit i Dominik Chowaniec, twórcy pastorałki „Magii Czas”. Oprawą muzyczną zajął się mistrz w swoim fachu Ryszard Szmit.

Po entuzjastycznym przyjęciu pastorałki, pomyśleliśmy, że trzeba iść za ciosem. Boże Narodzenie nie musi być jedyną okazją do tworzenia. Piosenki można pisać na Dzień Dziecka, czy z okazji Walentynek. Uznaliśmy, że napisanie hitu na lato byłoby świetnym pomysłem. To miał być taki nasz wakacyjny hymn;) Byłoby super, gdyby turyści odwiedzający latem Warmię i Mazury, wracali do domów ze słowami tej piosenki na ustach. Żeby kojarzyła im się już zawsze z wakacjami, które tutaj spędzili. Chcieliśmy też, aby nasi słuchacze uśmiechali się słuchając jej i pomyśleli, ale fajne te radio!

– tak zrodził się pomysł podkreślają Wiola i Dominik.

Po kilku dniach, spędzonych w PRO Studiu Radia Olsztyn, piosenka ujrzała światło dzienne. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wam się podoba?

Ryszard Szmit, Dominik Chowaniec, Wioleta Zalewska-Szmit

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w promocja, piosenka, lato, Radio Gra, Wioleta Zalewska-Szmit
EKO Misji Radia Olsztyn rozpoczęta! Nasze ekologiczne miasteczko odwiedziło dziś Mikołajki

W wakacje namawiamy Państwa do dbania o najpiękniejsze naturalne środowisko w Polsce. Przemierzamy Warmię i Mazury i prezentujemy najlepsze ekologiczne rozwiązania, które pomogą zachować dobrą kondycję naszej planety....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV