Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Olsztyn drugie wśród najchętniej wybieranych rozgłośni w Olsztynie. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Fot. Łukasz Sadlak

Radio Olsztyn drugą stacją radiową w Olsztynie. Wśród najchętniej wybieranych rozgłośni od lipca do grudnia ubiegłego roku było jeszcze RMF FM oraz ESKA – wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Z raportu Radio Track Millward Brown opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że pozycję lidera rynku radiowego w Olsztynie w okresie od lipca do grudnia 2018 roku zajęło RMF FM. Stacja ta względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała spadek średniego dobowego udziału słuchania z 28 proc. do 19,4 proc.

Na drugie miejsce – z czwartego – awansowało Radio Olsztyn (wzrost z 9,8 proc. do 12,6 proc.). Podium uzupełnia Eska (z 9 proc. do 12,5 proc.), która awansowała z szóstej lokaty. Czwarte miejsce zajęło Radio ZET, które rok wcześniej było wiceliderem (z 10,3 proc. do 12 proc.).

Wynik Radia Olsztyn jest efektem ciężkiej pracy jaką wykonaliśmy w ostatnim kwartale 2018 roku. – W lutym wyszliśmy z kampanią outdoorową, a wkrótce zaprezentujemy inne pomysły, które mam nadzieje również spotkają się z aprobatą naszych słuchaczy – podkreślił prezes Radia Olsztyn Leszek Sobański.

 

Autor: Ł. Sadlak
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w słuchalność, uwaga
Kolejny odcinek obwodnicy Olsztyna oficjalnie otwarty. Zobacz WIDEO

Można jeździć kolejną częścią obwodnicy Olsztyna. W południe drogowcy otworzyli odcinek między węzłem Olsztyn-Wschód i węzłem Olsztyn-Jaroty. Ci którzy wjeżdżają do Olsztyna od wschodu nie muszą...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV