Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
IMIENINY: Maury, Milany, Tomasza
EUR: 4.2746 CHF: 3.6807
USD: 3.5651 GBP: 4.8369
Logowanie
 

Ramówka

poniedziałek     wtorek     środa     czwartek     piątek     sobota     niedziela

 


 

Radio Olsztyn S.A. jest regionalną rozgłośnią publiczną finansowaną z abonamentu radiowo-telewizyjnego oraz sprzedaży czasu antenowego, powstałą w 1952 r.

Radio Olsztyn – będąc rozgłośnią publiczną, w swej codziennej działalności – kieruje się tzw misją społeczną. Stąd na naszej antenie emitujemy wiele audycji o charakterze edukacyjnym, społecznym, kulturalnym, ekonomicznym itp. Staramy się, aby każdy Słuchacz znalazł coś dla siebie. Nadajemy także audycje dla mniejszości narodowych. Na naszej antenie można posłuchać programów kierowanych do mniejszości ukraińskiej i niemieckiej.

Rozgłośnia przygotowuje i emituje całodobowy program radiowy na częstotliwości 103,2 MHz. W Olsztynie, a także z nadajników zlokalizowanych w okolicach Giżycka – 99.6 MHz. i Elbląga 103,3 MHz.

Radio Olsztyn jest stacją o zasięgu ponad regionalnym. Nasz program odbierany jest praktycznie w całej północno-wschodniej Polsce, od Wielkich Jezior Mazurskich po Trójmiasto. Świadczą o tym liczne sygnały od naszych słuchaczy z Trójmiasta, Mławy, Płońska, Płocka, Brodnicy, Malborka, Łomży czy Ostrołęki. Swoim zasięgiem obejmujemy 1,4 mln potencjalnych słuchaczy. Według wielu badań Polskie Radio Olsztyn jest jedną z najczęściej słuchanych stacji w Olsztynie i regionie. W samym Olsztynie co piąty odbiorca radia w regionie deklaruje, że codziennie słucha naszej stacji.


/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV