Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Realizacja i informatyka

REALIZACJA
Krzysztof Szafryński – kierownik działu realizacji i informatyki
E-mail: krzysztof_szafrynski@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 37

Grzegorz Karpiszen
E-mail: grzegorz_karpiszen@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 16

Krzysztof Pieniak
E-mail: krzysztof_pieniak@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 16

Bogdan Sentkowski
E-mail: bogdan_sentkowski@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 16

Zbigniew Śniadała
E-mail: zbigniew_sniadala@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 16

Marian Dąbrowski
E-mail: marian_dabrowski@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 15

Szymon Krzysztoń
E-mail: szymon_krzyszton@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 15

Ryszard Szmit
E-mail: ryszard_szmit@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 27

INFORMATYKA
Krzysztof Rozicki
E-mail: krzysztof_rozicki@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 24

Mariusz Lenkiewicz
E-mail: mariusz_lenkiewicz@ro.com.pl
Tel. 89 651 08 24


/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV