DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Remis na inaugurację II ligi

Olimpia Elbląg zremisowała w pierwszej kolejce II ligi z Rakowem Częstochowa 2:2.

Żółto-biało-niebiescy zagrali na własnym stadionie. Bramki dla gospodarzy strzelali: Paweł Piceluk (na 1:1) w 45. minucie i Łukasz Pietroń z rzutu karnego w 85. minucie. To trafienie ustaliło wynik spotkania.

Prezes Olimpii Paweł Guminiak przyznał, że liczył na zwycięstwo w tym meczu.

00:00 / 00:00

Chcieliśmy zrobić niespodziankę, bo Raków ma aspiracje do gry na zapleczu ekstraklasy. Jest różnica poziomów między trzecią a drugą ligą. Widzimy to po awansie o klasę wyżej. Gra jest bardziej siłowa, a zawodnicy wysocy. Udało się dojść do 2:2. Mamy trudny start – przed nami mecze z Polonią Bytom, Odrą Opole i Polonią Warszawa. Mam jednak nadzieję, że sobie poradzimy.

(pśw/kos)

Więcej w piłka nożna, II liga, mecz
Znakomite otwarcie sezonu. Stomil rozgromił Chrobrego!

Efektownym zwycięstwem 3:0 z Chrobrym Głogów rozpoczęli sezon 2016/2017 piłkarze olsztyńskiego Stomilu Olsztyn. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli: T. Nishi, W. Biedrzycki i R. Kujawa. Stomil Olsztyn...