Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Reprezentant Polski Bartosz Bereszyński zarażony koronawirusem

Piłkarz Sampdorii Genua i reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński jest zarażony wirusem SARS-CoV-2 (koronawirusem), o czym poinformował osobiście za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu

– napisał 27-letni obrońca, który rozegrał dotychczas 22 mecze w reprezentacji Polski.

Bereszyński jest już siódmym piłkarzem Sampdorii z potwierdzonym koronawirusem. Zawodnikiem tego zespołu jest też inny Polak Karol Linetty.

Włochy są obecnie europejskim centrum pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. Łączna liczba zakażonych w całym kraju wynosi obecnie 17750. Zmarło 1441 osób .

 

Redakcja: Ł. Sadlak za PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, pilne, koronawirus, Bereszyński, Sampdoria Genua
Agencja Reuters: dokończenie lig priorytetem, piłkarskie mistrzostwa Europy przełożone o rok

Przedstawiciele krajowych federacji oraz organizacji zrzeszającej ligi piłkarskie podczas wtorkowej wideokonferencji z władzami UEFA położą nacisk na dokończenie rywalizacji krajowej i pucharowej kosztem mistrzostw Europy, które...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV