Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Roberto Santilli: jesteśmy tylko ludźmi, nie maszynami

Fot. www.indykpolazs.pl

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po efektownej wygranej w niedzielny wieczór w Szczecinie z Espadonem 3:0, dopiero o 6:30 rano wrócili do domów. Mieli wolny dzień i możliwość regeneracji.

Regenerował się również trener Roberto Santilli, który jednak chętnie podzielił się z Radiem Olsztyn opinią o wczorajszym spotkaniu. Włoch przyznaje, że kamień spadł mu z serca, bo gra jego podopiecznych znów wygląda tak, jak powinna.

Posłuchaj rozmowy Macieja Świniarskiego z Roberto Santillim

00:00 / 00:00

Siatkówka jest nieprzewidywalna – dobrze, że tym razem była nieprzewidywalna w dobrym znaczeniu dla nas. Nie można było lepiej zacząć nowego roku i kolejnej części sezonu. Cieszy wynik, ale również sposób, w jaki ten wynik osiągnęliśmy. Porządna i równa gra zespołu przypominała tę z początku sezonu, kiedy drużyna świetnie wyglądała na parkiecie. Mieliśmy swój dołek, z którego nie mogliśmy się wygrzebać. Niektórzy mieli nam to za złe. Ale jesteśmy tylko ludźmi, nie maszynami. Możemy mieć kilka takich kryzysów. Popracowaliśmy solidnie w święta i wracamy na właściwe tory. Cieszy zwłaszcza dobry mecz po dłuższej przerwie Tomasa Rousseaux, który także bardzo ciężko pracował i dobry występ na nowej pozycji Adriana Buchowskiego. Do tego solidna postawa rozgrywającego, atakującego i środkowych – cały zespół zagrał bardzo dobrze.

– ocenił trener.

 

Autor: M.Świniarski
Redakcja: K.Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn, Espadon Szczecin
Udany początek roku. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali w Szczecinie Espadon

W pierwszym spotkaniu w 2018 roku, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali na wyjeździe Espadon Szczecin. Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (14:25, 23:25, 18:25) Espadon:...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV