DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

„Rok pełen emocji” – trener Andrzej Niewrzawa podsumowuje najlepszy od lat sezon Kramu Startu Elbląg

Szczypiornistki zdobyły brązowy medal Mistrzostw Polski, zagrały z Zagłębiem Lubin w finale Pucharu Polski i dzielnie walczyły w europejskim Challege Cup, w którym doszły do ćwierćfinału.

Trudny sezon i bardzo dużo grania musiały przynieść falowanie formy i tak wiele różnych emocji. Odczuli to kibice, ale oczywiście również zawodniczki i zespół trenerski.

– Było warto – zaznacza trener Kram Startu, Andrzej Niewrzawa

00:00 / 00:00

Rozgrywająca Kramu Startu Elbląg Sylwia Lisewska została królową strzelczyń superligi. Rzuciła w lidze 218 bramek. Teraz ona i Magda Balsam trenują z kadrą Polski przed meczami z Rosją.

(M.Stankiewicz/K.Piasecka)

Więcej w Andrzej Niewrzawa
Cenna wgrana piłkarek ręcznych Startu. Elblążanki nie rezygnują z walki o medale Mistrzostw Polski!

Bardzo cenne, ale i pełne dramaturgii zwycięstwo odniosły szczypiornistki Kramu Startu Elbląg. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy pokonały w Szczecinie Pogoń 27:25 po rewelacyjnej, drugiej połowie. Jednak pierwsza...