Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozbite auto leży w rowie. Policja nie może znaleźć właściciela

Fot. www.infoilawa.pl

W rowie leży rozbite auto, a kierowcy nie ma. Policja szuka świadków wypadku do którego doszło nocą w Ząbrowie w gminie Iława.

Służby wezwali inni kierowcy, zaniepokojeni widokiem leżącego na dachu mitsubishi. Świadkowie zatrzymywali się, by sprawdzić, czy uczestnicy zdarzenia nie potrzebują pomocy, ale ani w samochodzie, ani w jego pobliżu nikogo nie było.

Iławscy funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło minionej nocy, teraz trwają poszukiwania właściciela samochodu i jak mówi Joanna Kwiatkowska z komendy w Iławie w tym przypadku wcale nie jest to takie proste. W systemie udało się znaleźć właściciela samochodu, ale okazuje się, że ten sprzedał niedawno auto, więc to nie on prowadził.

W ustaleniu właściwego kierowcy ma pomóc policyjne dochodzenia. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia proszone są o informacje.

Dodajmy, że kierowca odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego. Będzie też musiał ponieść koszty odholowania wraku i postoju na policyjnym parkingu.

Fot. www.infoilawa.pl

Fot. www.infoilawa.pl

Fot. www.infoilawa.pl

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, samochód w rowie
Wypadek na DK 63 między Giżyckiem a Orzyszem. Trudne warunki na drogach w regionie

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na trasie krajowej nr 63 na Mazurach. W Konopkach Wielkich między Giżyckiem a Orzyszem, z nieznanych jeszcze przyczyn, osobowe auto...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV