Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozdano statuetki Kobiety Sukcesu. Wśród nagrodzonych Alla Pichevska-Cirut i Wanda Kwietniewska

Od lewej: Wanda Kwietniewska i Alla Pichevska-Cirut.

Już po raz dwudziesty uhonorowane zostały wyjątkowe kobiety z naszego regionu. Tytułem Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2018 została wyróżniona graficzka komputerowa – Alla Pichevska-Cirut.

Wyróżnienia za osiągnięcia ponadregionalne otrzymała związana z Elblągiem Wanda Kwietniewska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, założycielka i liderka zespołu „Wanda i Banda”.

00:00 / 00:00

Tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Warmii i Mazur otrzymała Wanda Dowgiałło, zaś nagrodę dla mężczyzny, statuetkę Dużą Buźkę od pań, otrzymał związany z Warmią Przemysław Borkowski – pisarz, poeta, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Zdaniem pomysłodawczyni i organizatorki wyborów Kobiet Sukcesu – Ewy Domaradzkiej – na takie wyjątkowe wyróżnienia trzeba ciężko pracować.

00:00 / 00:00

W czasie gali w olsztyńskim Hotelu Park zaśpiewała sopranistka Magdalena Kozakiewicz. Z koncertem wystąpił także saksofonista Grzech Piotrowski.

Autorka: M.Szczygło
Redakcja: A.Socha

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kobieta sukcesu, Wanda Kwietniewska, Wanda Dowgiałło
Dyrektor Hospicjum w Olsztynie Teresa Kocbach tegoroczną Kobietą Sukcesu Warmii i Mazur

  Sukces jest kobietą - nie mają co do tego wątpliwości panie i panowie, którzy już po raz 19. świętują przyznawanie tytułu Kobiety Sukcesu Warmii i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV