Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozwój subregionu elbląskiego i podsumowanie kampanii wyborczej. Posłuchaj audycji Jeden na jednego

Jerzy Wcisła i Paweł Kowszyński. Fot. M. Lewiński

Gośćmi Marka Lewińskiego w audycji Jeden na jednego byli:

  • Prawo i Sprawiedliwość – Paweł Kowszyński
  • Koalicja Obywatelska – Jerzy Wcisła

TEMAT 1
W Elblągu trudno nie rozmawiać o rozwoju subregionu elbląskiego. Jakie inwestycje z zakresy infrastruktury będą miały kluczowy wpływ na rozwój Elbląga i okolic? Przekop Mierzei Wiślanej, a może coś jeszcze?

TEMAT 2
Czas na podsumowanie kampanii wyborczej. Wczoraj poseł Jacek Protas, kandydujący do Sejmu z pierwszego miejsca na elbląskiej liście Koalicji Obywatelskiej, odniósł się do ostatnich wystąpień prezesa PiS i zachęcał do głosowania na kandydatów opozycji. – Niezależnie od poglądów politycznych czy spojrzenia na pewne kwestie, nie możemy dopuścić, że by po 13 października PiS samodzielnie rządził Polską – mówił Protas.

PiS podsumował kampanię wyborczą w okręgu olsztyńskim. – Jako człowiek, który leczył ludzi i zawsze chciał ich wyleczyć, ale czasami się nie udawało, chcę, żebyśmy się trochę przestraszyli. Jedyne, co nam może zaszkodzić, to że uwierzymy, że zwyciężyliśmy już. I wtedy część z nas, naszych rodzin, znajomych, może nie pójść do urn – mówił lider listy „olsztyńskiej” prof. Wojciech Maksymowicz.

Posłuchaj audycji Jeden na Jednego

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Lewiński
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Paweł Kowszyński, Jerzy Wcisła
Czy Polsce grozi utrata unijnych pieniędzy? Senator Jerzy Wcisła chce wiedzieć, jak ARiMR wykorzystuje unijne dotacje

Senator Platformy Obywatelskiej Jerzy Wcisła zwrócił się do wojewódzkich i powiatowych struktur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z pytaniami o wykorzystanie dotacji unijnych na wsparcie rolników....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV