Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozwój Warmii i Mazur głównym tematem Kongresu Przyszłości. Do Olsztyna przyjadą eksperci i samorządowcy z całej Polski

Fot. kongresprzyszlosci.pl

Czy nowoczesność może iść w parze z dbałością o środowisko? Odpowiedzi m.in. na to pytanie poszukają uczestnicy III Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości. Odbędzie się on 6 czerwca w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie.

To wydarzenie będzie przede wszystkim okazją do dyskusji o rozwoju Warmii i Mazur. Jego goście wezmą udział zarówno w panelach dyskusyjnych, jak  i w szkoleniach. Na Kongres Przyszłości zaproszeni zostali eksperci, samorządowcy, ale także mieszkańcy naszego regionu. Porozmawiają o tym, co należy zrobić, by żyło się lepiej na Warmii i Mazurach.

Panele dyskusyjne zaplanowano w auli kongresowej. Ich tematy to: „Przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy?”, „Współczesne wyzwanie: alternatywne źródła energii”, „Partnerstwo publiczno-prywatne – czy warto?”, „Przyszłość gospodarki odpadami w Polsce”, „Cyberbezpieczeństwo – wyzwanie przed każdym z nas!”. Gościem specjalnym tej części Kongresu będzie Szymon Hołownia. Całość poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Szkolenia i warsztaty w pozostałych salach Centrum Konferencyjno-Szkolenowiego poprowadzą znani i uznani trenerzy: Beata Kapcewicz, Jakub Cyran, Artur Kurasiński, Kamil Kozieł. Opowiedzą o improwizacji w biznesie, o projektowaniu nowoczesnej sprzedaży i o tym, jak z dobrego pomysłu zrobić świetny biznes. Przedstawią też 4 warstwy prezentacji.

Szczegóły na stronie internetowej Kongresu Przyszłości.

Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w środowisko, kongres przyszłości
Coraz czystsze powietrze w Elblągu. „Są powody do zadowolenia”

Poprawia się jakość środowiska w Elblągu - wynika zarówno z ostatniego raportu podsumowującego lata 2016-2018, jak i z danych Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska za rok 2017....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV