Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruch to zdrowie – 18.04.2020

Fot.pixabay.com

W ostatniej audycji Ruch to zdrowie rozmawialiśmy m.in. o domowych ćwiczeniach i aktywności seniorów. Dowiedzieliśmy się także, jak samodzielnie przygotować rower do sezonu oraz jak wygląda trening kolarski… w ogródku.

Siatkarz Aluronu Virtu CMC Zawiercie Marcin Waliński opowiedział, jak ćwiczy w domu z „użyciem” małżonki.

00:00 / 00:00

Rozmawiamy o aktywności seniorów – oni teraz pozostając w domu także mogą poćwiczyć, a nawet potańczyć. Miejski Ośrodek Kultury wspólnie z instruktorem tańca Piotrem Mastalerkiem zapraszają seniorów na internetowe zajęcia, które odbywają się w sieci w każdy wtorek.

00:00 / 00:00

Jak przygotować rower do sezonu samodzielnie? Rozmowa z Marcinem Szydłowskim – mechanikiem z jednego z olsztyńskich salonów rowerowych.

00:00 / 00:00

Nasza redakcyjna koleżanka – Marta Wiśniewska – oprócz pracy dziennikarskiej jest też pasjonatką kolarstwa. Obiecaliśmy tydzień temu, że opowie o tym, jak wyglądają jej treningi w… ogródku. Wszystko dzięki urządzeniu zwanym trenażerem, w które „wpina się” rower. Czym są trenażery i jak droga to zabawa?

 

Redakcja: A. Dybcio za M. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ćwiczenia, kolarstwo, trening, aktywizacja, seniorzy
Olsztyński Bank Żywności wspiera seniorów. „Dostarczamy hermetycznie zamknięte posiłki gotowe do podgrzania”

Olsztyński Bank Żywności, wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, wspiera seniorów i samotnych, niepełnosprawnych mieszkańców stolicy Warmii i Mazur. Dwa razy w tygodniu wolontariusze dostarczają im...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV