Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruszył nabór projektów do OBO. Obsługa wniosków i głosowanie będą bardziej przejrzyste

Olsztyński Budżet Obywatelski

Podobnie, jak w poprzednich edycjach Olszyńskiego Budżetu Obywatelskiego, wnioski z propozycjami zadań do realizacji w przyszłym roku można składać przez internet.

Tegoroczny nabór rusza w najbliższy wtorek 7 lipca. Ratusz wprowadził nowy system obsługi wniosków i głosowania, który w sposób przejrzysty i wygodny ma pomagać przejść przez wszystkie etapy OBO.

Wszystkie informacje dotyczące OBO będą dostępne na www.glosujobo.olsztyn.eu

Za pomocą tej platformy wnioskodawcy dowiedzą się, na jakim etapie jest ocena ich propozycji, otrzymają powiadomienie o ocenie, termin ewentualnego odwołania lub poprawy wniosku, a także uzyskają stały dostęp do swojego wniosku, poprzez zalogowanie.

W tym samym systemie odbędzie się także ocena złożonych propozycji przez członków zespołu Oceniającego i Koordynującego. Mieszkańcy Olsztyna będą mogli śledzić losy złożonych propozycji i zapoznawać się z tegorocznymi pomysłami. Głosowanie odbędzie się w dniach 1-15 października.

Ruszyły konsultacje Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Autor: W.Chromy
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, głosowanie, budżet obywatelski, obo
Znowu zmiany w olsztyńskiej strefie płatnego parkowania. Za postój zapłacimy jeszcze więcej

Jest większa, jest droższa i wciąż nie można płacić kartą. Od dziś (1 lipca) zmiany w olsztyńskiej strefie płatnego parkowania. Z początkiem lipca weszła w życie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV