Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruszyło głosowanie w plebiscycie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej

We wszystkich 11 kategoriach nominowane są w sumie 24 osoby, 14 drużyn, 6 klubów, 13 firm i instytucji oraz 5 wydarzeń.

Głosy można oddawać na oficjalnym profilu Związku na Facebooku do środy 12 grudnia do godziny 12. Tak przyznane punkty będą stanowiły 50 procent oceny końcowej. Drugie 50 procent punktów przyzna kapituła złożona z Zarządu WMZPN.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w piątek 14 grudnia 2018 roku podczas pierwszej w historii Piłkarskiej Gali WMZPN. Nagrodą dla każdego zwycięzcy oprócz statuetki będzie voucher od firmy R-GOL na kwotę 500 zł. Najlepsze drużyny otrzymają natomiast voucher na 1 000 zł.

Oto lista nominowanych

PIŁKARZ ROKU – najlepszy zawodnik występujący w klubie piłkarskim z Warmii i Mazur

  • Paweł Galik – Kaczkan Huragan Morąg (III Liga)
  • Paweł Adamiec – Znicz Biała Piska (IV Liga / III Liga)
  • Grzegorz Lech – Stomil Olsztyn (I Liga)
  • Patrycjusz Malanowski – Błękitni Pasym (IV Liga) / Concordia Elbląg (IV Liga)
  • Tomasz Lewandowski – Olimpia Elbląg (II Liga)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

TRENER ROKU – najlepszy trener drużyny z naszego województwa

  • Czesław Żukowski – Kaczkan Huragan Morąg (III Liga)
  • Ryszard Borkowski – Znicz Biała Piska  (IV Liga / III Liga)
  • Łukasz Nadolny – Concordia Elbląg (IV Liga)
  • Jarosław Kotas – Sokół Ostróda (III Liga)
  • Wojciech Figurski – Jeziorak Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

DRUŻYNA ROKU – najlepsza drużyna z naszego województwa

  • KKP Stomilanki Olsztyn (I Liga Kobiet)
  • Znicz Biała Piska (IV Liga / III Liga)
  • Kaczkan Huragan Morąg (III Liga)
  • LKS Różnowo (Klasa Okręgowa)
  • Jeziorak Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga)
  • KS Constract Lubawa
  • Concordia Elbląg (IV Liga)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA ROKU – najlepsza drużyna z naszego województwa od skrzata do juniora

  • AMO Olsztyn
  • Warmia Olsztyn
  • AP Ostróda
  • ZKS Olimpia Elbląg Junior Młodszy
  • Naki Olsztyn
  • KS Constract Lubawa]
  • Reprezentacja Województwa Juniorek Młodszych U-16

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

SĘDZIA ROKU – najlepszy sędzia z naszego województwa

  • Dawid Wiśniewski – awans do II ligi (28 lat)
  • Wojciech Krztoń – sędzia I ligi (41 lat)
  • Karol Rudziński – sędzia II ligi (30 lat)
  • Marcin Szczerbowicz – sędzia II ligi (33 lata)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur
|
DZIAŁACZ ROKU – najlepszy działacz klubu piłkarskiego z naszego województwa

  • 391 głosów – Iwona Jasińska – Prezes UKS „FRENDO” Dywity (Klub młodzieżowy)
  • 304 głosów – Jacek Jankowski – Prezes Znicza Biała Piska (IV Liga / III Liga)
  • 211 głosów – Andrzej Sobiech – Prezes Jezioraka Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga)
  • 169 głosów – Robert Kanclerz – Prezes Polonii Lidzbark Warmiński (A Klasa / Klasa Okręgowa)
  • 136 głosów – Benedykt Czarnecki – Prezes Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie (Kluby A i B Klasy)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

LIGOWIEC ROKU – najlepszy zawodnik z naszego województwa grający w Polsce przynajmniej w II lidze lub za granicą

  • Bartosz Białkowski (pochodzi z Elbląga)
  • Paweł Dawidowicz (pochodzi z Ostródy)
  • Adrian Mierzejewski (pochodzi z Olsztyna)
  • Daniel Łukasik (pochodzi z Miłek k. Giżycka)
  • Łukasz Broź (pochodzi z Giżycka)

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur 

PIŁKARSKIE WYDARZENIE ROKU – najlepsze wydarzenie piłkarskie, które odbyło się na terenie naszego województwa

  • Mecz 1/32 Pucharu Polski: Huragan Morąg – Zagłębie Lubin 3:2
  • Turniej Młodzieżowy Ostróda CUP
  • Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski w Białej Piskiej: Kaczkan Huragan Morąg – GKS Wikielec
  • Mecz 1/16 Pucharu Polski w Futsalu: Goalsize Korsze – MOKS Słoneczny Stok Białystok
  • Mecz Reprezentacji Polski Kobiet w Ostródzie: Polska – Irlandia

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

KLUBOWY MARKETING ROKU – klub piłkarski z naszego województwa, który prowadzi najlepszą działalność marketingową (strona internetowa, portale społecznościowe, materiały video, pamiątki klubowe, organizacja meczów)

  • Mrągowia Mrągowo
  • Stomil Olsztyn
  •  Jeziorak Iława
  • Vęgoria Węgorzewo
  • Concordia Elbląg
  • Olimpia Elbląg

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

PIŁKARSKI SAMORZĄD ROKU – samorząd z naszego województwa, który najlepiej wspiera piłkę nożną

  • Gmina Ostróda
  • Gmina Szczytno
  • Miasto i Gmina Biała Piska
  • Gmina Lubawa
  • Gmina Iława]
  • Miasto Elbląg

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur


SPONSOR ROKU
– najlepszy sponsor klubu piłkarskiego z naszego województwa

  • Constract
  • Ostróda Yacht
  • Energa SA
  • Zakład Produkcji Drzewnej KACZKAN
  • LIBRO
  • Szynaka Meble
  • Zakład Produkcji Mebli DANY

Bezpośredni link do głosowania w tej kategorii wraz z opisem kandydatur

 

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za WMZPN

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w głosowanie, plebiscyt
Tomasz Kasprzak pozostanie na stanowisku przewodniczącego rady miasta i gminy Miłomłyn

Kilkoro radnych domagało się wygaszenia mandatu Tomaszowi Kasprzakowi argumentując, ze nie mieszka on na stałe w Miłomłynie, więc nie powinien w ogóle pracować w tamtejszym samorządzie....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV