Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ryszard Chudy ogólnopolskim koordynatorem ds. kontaktów ze służbami celnymi Rosji

Ryszard Chudy z fotografią z podpisania umowy celnej z Federacją Rosyjską. Fot. M.Borsiak

W olsztyńskiej Izbie Administracji Skarbowej powołano koordynatora d/s kontaktów ze służbami celnymi Federacji Rosyjskiej.

Wcześniej takiego stanowiska nie było. Potrzeba jego powołania podyktowana jest specyfiką pracy na granicznych przejściach polsko-rosyjskich. Koordynatora powołał minister finansów, a zakres jego pracy będzie miał charakter ogólnopolski. Siedzibę umieszczono w Olsztynie ze względu na granicę z Rosją i doświadczenie warmińsko-mazurskich celników.

Koordynatorem został młodszy inspektor Ryszard Chudy, który tym samym zakończył swoją pracę na stanowisku rzecznika prasowego Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie. Pełnił ją 22 lata. Należał do najdłużej pracujących rzeczników prasowych w instytucjach województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Autor: M.Borsiak
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w celnicy, Rosja, awans, minister finansów, Ryszard Chudy, Federacja Rosyjska, służby celne
Łamiąc pakt o nieagresji, wtargnęła na teren Rzeczpospolitej. Olsztyn i Elbląg obchodzą 80. rocznicę napaści Rosji na Polskę

Na Warmii i Mazurach zostanie upamiętniona  80. rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Obchody przygotowano w Olsztynie i Elblągu. Olsztyn W Olsztynie odbędą się obchody Dnia...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV