Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Są wstępne przyczyny wypadku pod Nidzicą. Na miejscu zginęły cztery osoby, dwie trafiły do szpitala

Cztery osoby zginęły w zderzeniu busa z samochodem osobowym. Fot. KPP Nidzica

Śliska nawierzchnia mogła być przyczyną tragicznego wypadku w Załuskach w okolicach Nidzicy – ustalili wstępnie policjanci.

Rano zginęły tam cztery osoby. Przed godziną 7 w ciągu starej drogi krajowej numer siedem zderzyły się bus i osobowe renault. Autem osobowym podróżowało pięciu mieszkańców powiatu przasnyskiego. Dwie osoby zostały ranne. Do szpitala przetransportowano je helikopterem ratunkowym.

Do szpitala w Nidzicy przetransportowano kierowcę busa. Jak powiedział młodszy aspirant Piotr Szczepkowski z komendy miejskiej policji w Nidzicy, stan mężczyzny jest dobry. W chwili wypadku był trzeźwy. Policja czeka na informację na temat obrażeń pasażerki osobowego renault.

Okoliczności wypadku będzie badać teraz policja pod nadzorem prokuratora.

To nie jedyny wypadek w regionie. Cztery osoby, w tym dziecko, zostały ranne także na starej siódemce, ale w okolicy Majek w gminie Pasłęk. Tam kierowca osobowego mitsubishi miał wyprzedzać ciężarówkę i zderzyć się z nią w trakcie manewru.

Autor/redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, uwaga, pilne
Groźny wypadek koło Iławy. Motocyklista zderzył się z osobówką

Do niebezpiecznego wypadku doszło rano na krajowej 16 w Lasecznie koło Iławy. Utrudnienia trwały kilka godzin po tym, jak motocyklista wpadł w poślizg na zanieczyszczonej olejem...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV