Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
IMIENINY: Gerwazego, Protazego, Sylwii
EUR: 4.2887 CHF: 3.713
USD: 3.7003 GBP: 4.9003
Logowanie
 

Algierczyk chciał się poddać karze bez rozprawy. Sąd w Ełku i rodzina zabitego Daniela nie wyrazili zgody

W barze z kebabem w Ełku doszło w noc sylwestrowa do tragedii. Fot. M. Zbrożek

Sąd Rejonowy w Ełku nie zgodził się, by właściciel baru z kebabem, pod którym w Sylwestra doszło do zabójstwa, poddał się karze bez przeprowadzenia rozprawy.

41-letni Algierczyk jest oskarżony o udział w bójce i nieudzielenie pomocy poszkodowanemu. Sprawa wróci do prokuratury, która na nowo przygotuje akt oskarżenia.

Do tragicznych wydarzeń doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia tego roku. W trakcie bójki pod barem od ciosów nożem zginął 21-letni Daniel. Po zabójstwie doszło w mieście do kilkudniowych zamieszek. Właściciel baru przyznał się do zarzutów i chciał dobrowolnie poddać się karze. Nie zgodziła się na to rodzina zbitego chłopaka.

O zabójstwo został oskarżony kucharz, 26-letni Tunezyjczyk, który w areszcie czeka na akt oskarżenia. Ciąży na nim zarzut zabójstwa za co grozi kara dożywotniego więzienia. To właśnie Tunezyjczyk miał zadawać ciosy Danielowi R., w tym ten śmiertelny.

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: ASocha

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, sąd, Ełk, proces, tunezyjczyk
Według prokuratury zakład w Korszach znacznie zanieczyścił środowisko. Dziś sąd przesłuchał kolejnych świadków

  Przed Sądem Rejonowym w Kętrzynie toczy się proces byłego dyrektora zakładu recyklingu akumulatorów ZAP Sznajder Batterien w Korszach. Dziś przesłuchano część świadków. Przypomnijmy, że Sławomir...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV