Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Śmierć na komisariacie. Biegły ustalił wstępną przyczynę

Sekcja zwłok 38-latka, który zmarł wczoraj rano na komendzie powiatowej policji w Szczytnie, nie wyjaśniła przyczyny jego śmierci – poinformował Polskie Radio Olsztyn zastępca prokuratora rejonowego w Szczytnie Artur Bekulard. 

Biegły wstępnie stwierdził, że przyczyną zgonu mogło być zatrzymanie krążenia. Jaki był tego powód wyjaśnią dalsze badania. Na ciele zmarłego nie znaleziono widocznych śladów obrażeń – wyjaśnił Artur Bekulard

00:00 / 00:00

Mężczyzna czekał w areszcie na decyzję sądu w sprawie tymczasowego aresztowania. Wniosek o areszt złożyła tamtejsza prokuratura. 38-latek został zatrzymany dwa dni wcześniej za znęcanie się nad rodziną.

Prokuratura wszczęła też śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków służbowych przez funkcjonariuszy i nieumyślnego spowodowania śmierci. Wewnętrzną kontrolę zlecił komendant wojewódzki policji.

 

(KGrabowska/BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, policja, komenda, szczytno, sekcja zwłok, uwaga
Terminal w radiowozie. Za mandat zapłacimy kartą

  Sejm uchwalił dziś nowelizację Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia pozwalającą płacić mandaty kartą płatniczą. Według MSWiA zmiany mogą "w istotny sposób" zwiększyć ściągalność mandatów....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV