Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Siatkarze Indykpolu AZS w nowej roli… zaśpiewali z nami „Cichą noc”

Fot. A.Podbielska

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, dziennikarze Polskiego Radia Olsztyn spotkali się w studiu muzycznym naszej rozgłośni. Efektem tego spotkania było nagranie kolędy „Cicha noc” i teledysku do niej.

Razem z nami kolędę w swoich językach zaśpiewali: Ezequiel Palacios z Argentyny, Hidde Boswinkel z Holandii i Jan Hadrava z Czech. Nasz redakcyjny kolega Maciek Świniarski przyznał, że takiego wykonania kolędy przez sportowców jeszcze nie było. – Chłopaki mają do siebie dystans a praca w studiu muzycznym sprawiła im dużą radość. Będzie to kolęda dokładnie taka, którą wykonujemy w domu.. czyli pełna zadumy i spokoju, jak to Cicha noc – dodał.

Jak podkreślała Izabela Malewska, która na co dzień pracuje z mikrofonem, podczas nagrywania teledysku nie miała tremy przed kamerą. Natomiast Anna Minkiewicz-Zaremba żartowała, że przyszła z córką, żeby się za nią chować. Wspólnymi siłami udało się stworzyć coś nowego. 

Wspólne kolędowanie nie byłoby możliwe bez aranżacji muzycznej przygotowanej przez Walentyna Kurżewa, młodzieży z Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie, która specjalnie dla nas nagrała muzykę i pracy jednego z najlepszych realizatorów dźwięku Ryszarda Szmita 🙂 Efekty wspólnej pracy będzie można podziwiać na antenie Polskiego Radia Olsztyn i na stronie internetowej… już niedługo.

Posłuchaj relacji Agnieszki Podbielskiej

00:00 / 00:00

fot. A.Socha

fot. A.Podbielska

fot. A.Podbielska

fot. A.Socha

(podbiel)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kolęda, Radio Olsztyn, siatkarze, Indykpol AZS Olsztyn, dziennikarze
Indykpol wygrał z Cuprum Lubin 3:1

Koncertowa gra naszego zespołu i wygrana za trzy punkty – tak w skrócie można opisać spotkanie Indykpolu AZS Olsztyn z Cuprum Lubin. Wygrywamy 3:1, a statuetka...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV