DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Siatkarze walczyli o Puchar Wójtowa

10 drużyn i tłumy kibiców – 3. Turniej Siatkówki o Puchar Przechodni Sołtysa Wójtowa cieszył ogromnym zainteresowaniem.

Sześć drużyn było z samego Wójtowa i po jednej z Kaplityn, Łęgajn, Lamkowa i Barczewa.

Turniej połączony był z piknikiem rodzinnym, podczas którego odbyła się promocja trasy zdrowia PZU, tzw. Wójtowianki. Chodzi o kompleks około 12 drewnianych instalacji, które powstaną w wójtowskim lesie i staną się częścią planowanej trasy pieszo-rowerowo-narciarskiej „Warmińska Niteczka”.

Jak mówi Adam Perczyński, sołtys Wójtowa, na imprezę przyjeżdża co raz więcej osób.

00:00 / 00:00

Puchar Przechodni Sołtysa Wójtowa trafił tym razem w ręce barczewian. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Lamkowa, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Łęgajn. Najlepszą zawodniczką została Sylwia Stefańska z Wójtowa, a najlepszym zawodnikiem Adrian Rybak z Barczewa.

(dgrzym/łw)

Więcej w sołtys, turniej
Mali Stomilowcy wygrali turniej w Danii!

Młodzi piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali prestiżowy turnieju Cup Denmark 2014 do lat 15! W pokonanym polu zostawili między innymi młodzieżowe drużyny ze Szwecji, Danii i Anglii....