Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Siatkówka niepełnosprawnych w fotografii

Zwycięskie zdjęcie Anny Dembińskiej

Anna Dembińska zrobiła najlepsze zdjęcie z Mistrzostw Europy w siatkówce osób niepełnosprawnych i wygrała konkurs ogłoszony przez Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg.

Nagrodzona fotografia przedstawia akcję obronną w wykonaniu polskich siatkarek. Najbardziej lubię fotografować sport, a ze wszystkich dyscyplin właśnie siatkówkę – powiedziała Radiu Olsztyn Anna Dembińska, na co dzień fotoreporterka gazety internetowej portel.pl  Zdjęcie zostało wychwycone z serii fotografii podczas meczu Polek. Zgłosiłam je, bo to w końcu nasze reprezentanki – wyjaśnia zwyciężczyni konkursu.

Nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace będzie można zobaczyć na wystawie podczas VIII Międzynarodowego Turnieju Hokeju na Sledżach, który odbędzie się na przełomie listopada i grudnia na lodowisku Helena w Elblągu. Fotografie można już oglądać na stronie klubu www.atak.pl (astan/bsc)

Zdjęcie Jagody Gąsiorowskiej

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka
Orzeł nie polatał z Jokerem

Faworytki w II ligowym pojedynku siatkarek, czyli Joker Świecie nie zawiódł swoich fanów i pokonał w Elblągu przetrzebioną kontuzjami drużynę E. Leclerca Orła. Siły były nierówne,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV