Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Siatkówka przenosi się ze Starych Jabłonek do Olsztyna

Od lewej siedzą marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin, prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i Jacek Kasprzyk z Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Fot. M. Świniarski

To już pewne. Najlepsi siatkarze i siatkarki plażowe świata w tym roku zamiast w Starych Jabłonkach zagrają w Olsztynie.

Gospodarzem turnieju z cyklu World Tour Grand Slam będzie Centrum Sportowo Rekreacyjne Ukiel nad jeziorem Krzywym. Jacek Kasprzyk z Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie ukrywał, że nowa plaża miejska w Olsztynie robi wrażenie nawet zimą.

00:00 / 00:00

Przy organizacji ma pomagać dotychczasowy organizator turnieju w Starych Jabłonkach Tomasz Dowgiałło. Jego zdaniem, trzeba zacząć pracę jak najszybciej.

00:00 / 00:00

– To olbrzymie wyzwanie – podkreśla prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, który przypomniał, że 1/3 budżetu imprezy, czyli milion złotych będzie pochodzić z budżetu miasta.

00:00 / 00:00

Turniej World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej odbędzie się nad jeziorem Krzywym w Olsztynie w dniach 25-30 sierpnia. (mswin/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka plażowa, Ukiel
Najlepsi siatkarze świata zagrają w Olsztynie!

Prezydent miasta potwierdza - turniej siatkówki plażowej cyklu World Tour przeniesie się w tym roku ze Starych Jabłonek do Olsztyna! Pozostało jeszcze podpisanie umowy na organizację,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV