Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Skandaliczne zachowanie kierowcy autobusu. 50-latek ukarany grzywną i zakazem prowadzenia pojazdów

Fot. BŚC

Kierowca autobusu w trakcie kursu „przyciął” drzwiami starszą kobietę i ruszył z przystanku. Do zdarzenia doszło w maju przy ul. Łęczyckiej w Elblągu.

W momencie, gdy pasażerowie opuszczali pojazd, kierowca zakleszczył drzwiami starszą kobietę i ruszył. Gdy zauważył, co się stało, drzwi autobusu otworzyły się, a kobieta upadła na chodnik, doznając otarć i drobnego urazu głowy. Jak ustalili policjanci, kierowca świadomie nie poinformował o zdarzeniu służb, tylko przekonał kobietę, by pojechała z nim na pętle autobusową, a następnie wysadzi ją przy przychodni na ul. Bema. Kobieta poprosiła kierowcę, by ten podał swoje dane. Mężczyzna uczynił to, zapisując dane na kartce. Jak się okazało, imię i nazwisko mężczyzny zostały zmyślone, tak samo jak numer boczny autobusu, który zapisał mężczyzna.

50-letni mężczyzna zostanie ukarany grzywną w wysokości 1000 złotych oraz sześciomiesięcznym zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów. Policjanci przekazali już do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny.

 

Autor: A.Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, kierowca, autobus, pasażerowie
Złodziej okradał piwnice w Olsztynie. Został złapany dzięki czujności mieszkańca bloku

Wpadł złodziej okradający piwnice w Olsztynie. Został ujęty dzięki mieszkańcowi bloku w Kortowie, który zablokował mu drogę ucieczki, a następnie wezwał policję. Okazało się, że sprawcą...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV