Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku w silosie

Prokuratura Rejonowa w Bartoszycach prowadzi postępowanie w sprawie śmierci 37-letniego mieszkańca Piast Wielkich w gminie Górowo Iławeckie.

Mężczyzna zginął w silosie, najprawdopodobniej przygnieciony przez ładowane na ciężarówkę ziarno rzepaku. Dzisiaj ma być przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże w ustaleniu przyczyny jego zgonu i innych okoliczności sprawy.

Gospodarstwo rolne, w którym doszło do wypadku należy do jednej ze spółek z siedzibą w Drogoszach. Świadkowie twierdzą, że Sebastian D. pomagał osobie zatrudnionej w gospodarstwie, a do tragicznego zdarzenia doszło w trakcie podgarniania ziarna do leja spustowego.

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Zbigniew Czerwiński postępowanie toczy się w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci, za co grozi do 5 lat więzienia. (kan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura, silos, sledztwo
Wszczęto śledztwo ws. śmiertelnego pożaru w Olsztynie

Prokuratura Rejonowa Olsztyn Północ rozpoczęła śledztwo w sprawie wczorajszego pożaru w Olsztynie, w którym zginęli dwaj mężczyźni. Tragedia wydarzyła się w jednym z mieszkań kamienicy przy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV