Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Słuchacze Radia Olsztyn na lunchu z Michałem Kądziołą

zwycięzcy konkursu Radia Olsztyn z Michałem Kądziołą i szefem kuchni Karolem Okrasą, fot. Ł. Sadlak

Były pytania o dietę sportowca, pogawędka o tym, co na co dzień je na obiad Karol Okrasa, a nawet rozmowy o… przygotowaniach do ślubu. Czworo słuchaczy Radia Olsztyn zjadło w Starych Jabłonkach obiad z reprezentantem Polski w siatkówce plażowej Michałem Kądziołą, który na spotkanie przyszedł z narzeczoną Martą.

Słuchacze zjedli lunch w Restauracji Mistrzów w Starych Jabłonkach. Podczas lunchu zwycięzcy konkursu wypytywali siatkarza o jego życie prywatne oraz sposób w jaki spędza wolny czas. Michał Kądzioła odpowiadał bardzo chętnie na wszystkie pytania, dzieląc się również historiami ze swojego życia prywatnego.

00:00 / 00:00

Słuchacze Radia Olsztyn od poniedziałku do piątku odpowiadali na pytania zadawane w audycji „Bilet na plażę – lunch z siatkarzem”. Codziennie można było wygrać jedno zaproszenie na lunch ze sportowcami. Wśród zwycięzców znaleźli się: panie Magda i Maria oraz panowie Andrzej i Krzysztof.

Posiłek dla gości w Restauracji Mistrzów został przygotowany specjalnie przez szefa kuchni Karola Okrasę.

Po lunchu wszyscy przeszli na stadion główny w Starych Jabłonkach, gdzie obejrzeli pojedynek najlepszej polskiej pary siatkarskiej Grzegorza Prudla i Mariusza Fijałka, wygrany przez Polaków 2:0 z reprezentantami Niemiec.

Michał Kądzioła w parze z Jakubem Szałankiewiczem zagrają w sobotę o ćwierćfinał turnieju World Tour w Starych Jabłonkach. (łs/mswin/as)

 

publiczność w Starych Jabłonkach na Grand Slam, fot. Ł.Sadlak

pojedynek pary siatkarskiej Grzegorz Prudel i Mariusz Fijałek, wygrany przez Polaków 2:0 z reprezentantami Niemiec, fot. Ł.Sadlak

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w plażowa, Jabłonki, lunch, kadziola
W Starych Jabłonkach zagrali panowie

W Starych Jabłonkach - kolejny dzień turnieju World Tour w siatkówce plażowej. Znakomicie - udział w turnieju głównym mężczyzn - zaczął duet Michał Kądzioła /Jakub Szałankiewicz,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV