Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Słynny aktor Tom Hanks zarażony koronawirusem

Kadr z filmu Forrest Gump

Słynny amerykański aktor Tom Hanks poinformował w czwartek na Twitterze, że on i jego żona Rita Wilson są zakażeni koronawirusem. Oboje przebywają obecnie w Australii, gdzie aktor pracuje przy nowym filmie.

63-letni Hanks na Twitterze wyjaśnił, że podczas kręcenia zdjęć poczuł się zmęczony i obolały oraz zaczął odczuwać gorączkę.

Aby grać właściwie, trzeba być zdrowym. Dlatego zostaliśmy przetestowani na koronawirusa i okazało się, że wynik jest pozytywny

– napisał Hanks.

Zapewnił, że oboje będą pod obserwacją tak długo, jak będzie to konieczne i na bieżąco będzie informował swoich fanów o stanie swojego zdrowia.

”New York Times” wcześniej informował, że Hanks pojechał do Australii pracować przy filmie o życiu Elvisa Presleya, w którym gra menedżera „króla rock and rolla”, pułkownika Toma Parkera. Aktor nie wyjaśnił, czy zdjęcia nadal będą kręcone.

Hanks to zdobywca dwóch Oscarów za główne role w filmach „Philadelphia” i „Forrest Gump”.

Źródło: PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wirus, Tom Hanks
Potwierdzono dwudziesty drugi przypadek koronawirusa w Polsce. Oto najświeższy raport z kraju i regionu

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia w Polsce potwierdzono 22 przypadki koronawirusa. Tylko dziś doszło pięć nowych: jeden w Warszawie, dwa w Cieszynie, jeden we Wrocławiu i jeden...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV