Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Śmiertelny wypadek koło Ełku. Nie żyje 27-letni kierowca quada

Fot. fotolia

Piękna pogoda sprzyja przejażdżkom lekkimi pojazdami. Niestety są, pierwsze w tym sezonie, policyjne statystyki tragicznych wypadków.

27-letni mężczyzna kierujący quadem zginął w wypadku na szutrowej drodze w pobliżu miejscowości Rękusy koło Ełku.

Mężczyzna, z nieustalonych jeszcze przyczyn, na łuku drogi zjechał z trasy i uderzył w drzewo – informuje sierżant Tomasz Markowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

O zdarzeniu powiadomił świadek. Niestety, mimo podjętej reanimacji 27-latek zmarł. Ciało mężczyzny, na polecenie prokuratora, zostało zabezpieczone do sekcji, a śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Sierżant Tomasz Markowski przypomina, że quad to też pojazd silnikowy.

Quady potrafią być bardzo niebezpieczne w rękach osób, które nie potrafią się nimi poruszać. Wsiadając na taki pojazd pamiętajmy, aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa i nie zapominajmy o przepisach. Nie dajmy się ponieść brawurze, która w połączeniu z alkoholem może prowadzić do tragedii.

Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.

Autor: B.Gajlewska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, quad
6 zastępów straży pożarnej, 6 karetek i 2 radiowozy wyjechały do wypadku, którego nie było. Policja szuka autora fałszywego alarmu

Olsztyńska policja prowadzi dochodzenie w sprawie fałszywego alarmu, który uruchomił wczoraj późnym wieczorem cała machinę działań służb ratowniczych z Olsztyna. Patrole policyjne, ratownicy medyczni i strażacy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV