Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Śmiertelny wypadek pod Dywitami

W wypadku pod Dywitmi zginęła jedna osoba. Fot. KWP w Olsztynie

Od rana w województwie warmińsko-mazurskim wydarzyły się dwa wypadki, w których zginęła jedna osoba, a inna została ranna.

W okolicach Dywit przed godziną 4.00 samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił pieszego – informuje st. asp. Małgorzata Demianiuk z zespołu prasowego olsztyńskiej policji.

00:00 / 00:00

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, w samochodzie osobowym nikogo nie było. Nie wiadomo więc czy oba wypadki mają ze sobą związek. Okoliczności i przyczyny tych zdarzeń wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Ślisko na drogach
Bardzo ślisko jest w wielu miejscach regionu, także na trasie wylotowej na Morąg. Po godzinie 8.00 na skrzyżowaniu drogi z Gutkowa w stronę Jonkowa zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi jechało 8 osób. Jedna z nich została odwieziona do szpitala.

Małgorzata Demianiuk apeluje do kierowców, aby zwolnili i jechali ostrożnie.

00:00 / 00:00

Dodatkowym utrudnieniem dla kierowców w warmińsko-mazurskiem są dzisiaj mgły. Uważać trzeba także na chodnikach, na których także może być ślisko.

W wypadku pod Dywitmi zginęła jedna osoba. Fot. KWP w Olsztynie

(kan/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, wypadek
Kolejna ofiara mrozu na Warmii i Mazurach

Z powodu wychłodzenia organizmu zmarł bezdomny 47-latek. Mężczyznę znaleziono w opuszczonym budynku w Ełku. Wszystko wskazuje na to, że jest kolejną śmiertelną ofiarą niskich temperatur. To...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV