Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sport, zdrowie, porady i rywalizacja. W Ostródzie do jutra trwają Targi Vital Sport Arena

Targi Vital Sport Arena w Ostródzie

W Ostródzie można spotkać profesjonalistów branży fitness, sportowców oraz miłośników aktywnego stylu życia.

W targach Vital Sport Arena biorą udział producenci i dystrybutorzy artykułów oraz urządzeń sportowych, firmy z branży fitness, a także właściciele klubów, siłowni i kadra instruktorska. Nie brakuje też specjalistów w zakresie zdrowego odżywiania. Targi w Ostródzie to impreza kierowana do wszystkich, którzy cenią zdrowy styl życia.

Targom Vital Sport Arena towarzyszy kursokonferencja dla trenerów piłki nożnej. Odbywają się także zajęcia „Aktywny senior” oraz spotkania dotyczące sportów ekstremalnych. Dodatkowymi atrakcjami imprezy są: I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Expo Ostróda Cup U-11 i Mistrzostwa MMA Warmii i Mazur Time of Master.

Podczas targów rozgrywany jest turniej piłkarski Sokół Ostróda Cup dla chłopców do lat 9 oraz 11. Trwa również kursokonferencja dla trenerów piłkarskich.

00:00 / 00:00

Na głównej scenie prezentowane były również bezdomne psy ze schronisk, które szukają nowych domów. Ich zalety wymieniał Marcin Różalski zawodnik mieszanych sztuk walki, który angażuje się w różne akcje na rzecz zwierząt. Targi potrwają do jutra.

Zobacz szczegółowy program imprezy

Fot. Piotr Świniarski

Targi Vital Sport Arena w Ostródzie

Autor: B.Świerkowska-Chromy / P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy / Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, targi, Ostróda
Pijani za kierownicą. W ciągu ostatniej doby policjanci interweniowali w sześciu takich przypadkach

W Elblągu nietrzeźwy kierowca został zatrzymany po zawiadomieniu innego kierowcy. Okazało się, że 30-latek miał promil alkoholu w organizmie. W nocy w Kętrzynie policjanci interweniowali wobec...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV