Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sportowy weekend – sprawdź!

Mecz o być albo nie być w siatkarskiej PlusLidze stoczą w tej weekend zawodnicy Indykpolu AZS Olsztyn. O kolejne ligowe punkty powalczą szczypiorniści olsztyńskiej Warmii.

Siatkówka
Indykpol AZS Olsztyn – Lotos Trefl Gdańsk
Przed siatkarzami Indykpolu AZSu Olsztyn decydujący pojedynek w tym sezonie Plus Ligi. Jeśli w niedzielę Akademicy przegrają z Lotosem Treflem Gdańsk – o play-offach mogą zapomnieć. Jeśli wygrają – zachowają cień szansy na grę w ósemce. Ostatnie dwa tygodnie były dla Akademików męczące, a dziś po południu też dostali w kość. Ale trener Radosław Panas uspokaja – zespół jest do takiej pracy przyzwyczajony. Mecz Indykpolu AZSu Olsztyn z Lotosem Treflem w niedzielę o godzinie 14.30.

(rozmawiał Maciej Świniarski)
………………..………………..………………..………………..………………..
Piłka ręczna
Warmia Traveland Olsztyn – Grunwald Poznań
Piłkarze ręczni I-ligowej Warmii Traveland Olsztyn po długiej przerwie wracają do gry we własnej hali. Wyjazdowe zwycięstwo z Sokołem Kościerzyna dodało im skrzydeł, dlatego w sobotę o godzinie 18.00 powalczą o pełną pulę z Grunwaldem Poznań. Goście – to ligowy outsider, ale łatwo nie będzie, bo przedostatnie miejsce sprawia, że nie mają nic do stracenia. Tyle, że olsztynianie też są w gazie i aż rwą się do gry – potwierdza w polsko – angielskiej formie bramkarz Warmii – Wojciech Boniecki.
(rozmawiał Maciej Świniarski)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, siatkówka, Warmia, AZS
Stadion na Mistrzostwa Świata

To będzie największy tymczasowy stadion w historii polskiego sportu! Organizatorzy Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej, które w tym roku odbędą się w Starych Jabłonkach zaprezentowali wizualizację...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV