Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Spotkanie on-line z Łukaszem Staniszewskim. Obejrzyj transmisję

Łukasz Staniszewski

Zapraszamy na spotkanie on-line z naszym redakcyjnym kolegą, Łukaszem Staniszewskim, który w ramach cyklu Na własne uszy, wystąpi w studiu im. Budki Suflera w Radiu Lublin. Łukasz Staniszewski opowie o swojej twórczości dramaturgicznej i zaprezentuje słuchowisko „Halo Ziemia!”.

Streaming spotkania będzie dostępny na stronach Radia Olsztyn (www.ro.com.pl), Radia Lublin (www.radio.lublin.pl), profilu FB Radia Lublin i radiowym kanale YouTube stacji, 9 czerwca, o godzinie 18:00.

Łukasz Staniszewski to prozaik, autor słuchowisk i sztuk teatralnych. Laureat wielu konkursów literackich i dramaturgicznych.  Zdobywca III miejsca w konkursie Teatru Polskiego Radia i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS pod nazwą Znajdź historie/ę, za słuchowisko pod tytułem „Siłacze”. Otrzymał nagrodę im. Byrskich na Festiwalu Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie za słuchowisko „Zachwyceni”.

Jego debiut książkowy „Małe Grozy” ukazał się w marcu 2020 r. nakładem Wydawnictwa Literackiego.

Na własne uszy – spotkanie z Łukaszem Staniszewskim.

9 czerwca, godz. 18.00, Studio im. Budki Suflera, w cyklu "Na własne uszy" spotkanie z Łukaszem Staniszewskim; prezentacja słuchowiska "Halo Ziemia". Spotkanie z udziałem publiczności. Streaming na www.radio.lublin.pl; profilu Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube.Łukasz Staniszewski – prozaik, autor słuchowisk i sztuk teatralnych. Laureat wielu konkursów literackich i dramaturgicznych. Zdobywca III miejsca w konkursie Teatru Polskiego Radia i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS za słuchowisko pod nazwą Znajdź historie/ę pt. Siłacze. Otrzymał nagrodę im. Byrskich na Festiwalu Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie za słuchowisko Zachwyceni.Jego debiut książkowy Male Grozy ukazał się w marcu 2020 r. nakładem Wydawnictwa Literackiego.Zawodowo związany jest z Polskim Radiem Olsztyn.

Opublikowany przez Radio Lublin Wtorek, 9 czerwca 2020

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Wieczór Autorski, słuchowsko, video, Łukasz Staniszewski, Halo Ziemia
Dwaj przedsiębiorcy z Warmii i Mazur zatrzymani przez CBŚP. Działali w ogólnopolskiej zorganizowanej grupie przestępczej

CBŚP zatrzymało 6 osób podejrzanych o przestępstwa gospodarcze. W ogólnopolską sprawę zamieszani są także dwaj mieszkańcy Warmii i Mazur. Wartość strat w wyniku działania grupy, to...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV