Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Spowodował wypadek i uciekł. Policja poszukuje motocyklisty

Warmińsko-mazurska policja szuka motocyklisty, który prawdopodobnie był sprawcą wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 530 między Ostródą a Łuktą w pobliżu miejscowości Molza.

Ranne zostały cztery osoby, w tym trzy wychowanki Domu Dziecka w Morągu i kierowca jednego z aut. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Z ustaleń policji wynika, że motocyklista na łuku drogi zaczął wyprzedzać dwa pojazdy. Na wzniesieniu, jadący z naprzeciwka kierowca, po tym jak zobaczył jednoślad, zaczął gwałtownie hamować, stracił panowanie nad autem, które stanęło bokiem na jezdni i wtedy uderzył w nie czołowo bus volkswagen transporter.

Fiatem doblo podróżował tylko kierowca, który trafił do szpitala w Ostródzie. Busem jechały podopieczne domu dziecka w Morągu – dwie 15-latki i 17-latka, a także ich opiekunka i kierowca. Trzy nastolatki i kierowcę samochodu osobowego przetransportowano do szpitali. Ze wstępnych informacji wynika, że są to obrażenia, które nie zagrażają ich życiu.

Kierowcy byli trzeźwi. Motocyklista jest poszukiwany.

 

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, szpital, ranni, motocyklista
Wypadek z podopiecznymi domu dziecka. Cztery osoby zostały ranne

Kierowca i trzy nastoletnie podopieczne domu dziecka zostali ranni w zderzeniu samochodu osobowego z busem na drodze między Ostródą a Łuktą. Do wypadku doszło we wtorek...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV