Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sprawa śmierci motocyklisty przeniesiona dla dobra śledztwa. Zajmą się nią prokuratorzy z Giżycka

Prokuratura Rejonowa w Giżycku będzie wyjaśniała okoliczności tragicznego wypadku pod Dobrym Miastem, w którym zginął 24-letni motocyklista. Jednoślad uderzył w nieoznakowany radiowóz.

Do tragedii doszło 22 kwietnia na szutrowej drodze w pobliżu Dobrego Miasta. Nieoznakowany radiowóz próbował zatrzymać do kontroli motocyklistę, który zaczął uciekać. Gdy radiowóz wyprzedził uciekającego mężczyznę, ten zjechał z drogi głównej na drogę szutrową. Tam maszyna się przewróciła. 24-letni motocyklista zginął na miejscu. Wyniki sekcji zwłok wskazały, że najprawdopodobniej  został  przejechany przez samochód i to było przyczyną zgonu.

Sprawa została przekazana Prokuraturze Rejonowej w Giżycku ze względu na konieczność zachowania bezstronności, bo w wypadku uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

 

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Giżycko, Dobre Miasto
Czy motocyklista może więcej? Posłuchaj Bliższych spotkań

Rośnie liczba wypadków z udziałem motocyklistów i rowerzystów w krajach Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Dziś w Bliższych spotkaniach o motocyklistach i kulturze jazdy. Według...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV