Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Środkowy Indykpolu AZSu Olsztyn zmienia klub. Miłosz Zniszczoł przenosi się do Katowic

Miłosz Zniszczoł/ A. Podbielska

Po 5 latach spędzonych w Indykpolu AZSie Olsztyn, Miłosz Zniszczoł zmienia klub.

Pochodzący z Rybnika środkowy zasilił szeregi GKSu Katowice. Będzie tam pracował z dobrze mu znanym z czasów gry w Kilecach trenerem Dariuszem Daszkiewiczem. Jak mówi – cieszy się z powrotu w rodzinne strony, choć pobyt w Olsztynie wspomina z dużą nostalgią:

Od jakiegoś czasu ciągnęło mnie w rodzinne strony. Pojawiła się ciekawa oferta z Katowic i z niej skorzystałem. W Olsztynie spędziłem pięć sezonów. Były sezony słabsze, ale i dwa takie, które będę długo wspominał – to były dwa najlepsze sezony jeśli chodzi o wynik drużynowy. I na pewno będę miał tylko pozytywne wspomnienia.

Wcześniej kontrakt z GKS Katowice podpisali rozgrywający Jan Firlej, atakujący Wiktor Musiał i Jakub Jarosz, libero Szymon Gregorowicz oraz przyjmujący Adrian Buchowski, a umowy z klubem przedłużyli środkowy Emanuel Kohut i rozgrywający Maciej Fijałek.

W Indykpolu AZSie Olsztyn nowe kontrakty podpisali Robbert Andringa i Jan Hadrava. Ważne umowy na mają także: Paweł Woicki, Michał Żurek, Jakub Zabłocki, Paweł Pietraszko, Mateusz Poręba i Dawid Sokołowski. W przyszłym sezonie w Indykpolu AZS Olsztyn nie zobaczymy natomiast trenera Michała Mieszko Gogola oraz zawodników: Mateusza Kańczoka, Radosława Gila, Sergieja Kapelusa i Marcina Wiki. Prawdopodobnie, pomimo ważnego kontraktu, kibice nie zobaczą również Marcela Luxa. Nie zapadła jak na razie decyzja co do przyszłości Jakuba Urbanowicza i Sebastiana Wardy.

 

Autor: M.Świniarski / indykpolazs.pl
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn
Andringa i Hadrava zostają w Indykpolu na kolejny sezon. W klubie szykują się jednak duże zmiany

Robbert Andringa i Jan Hadrava podpisali z Indykpolem AZS Olsztyn umowy na kolejny sezon ekstraklasy siatkarzy - podał we wtorek olsztyński klub. Z drużyną rozstają się...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV