Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stan braci bliźniąt ze Szczytna, w których wjechał rozpędzony 29-latek, nadal jest ciężki. Jutro sprawa trafi do prokuratury

Fot. Łukasz Węglewski

Jak poinformowała oficer prasowa policji w Szczytnie, jutro policja przekaże prokuraturze materiał ze sprawy.

Oficer prasowa policji w Szczytnie Izabela Cyganiuk poinformowała, że dzieci przebywają w szpitalu dziecięcym w Olsztynie.

W sobotę w Szczytnie 29-letni mężczyzna jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad autem i uderzył w wózek z bliźniętami. Do wypadku doszło przy przejściu dla pieszych. Ford po potrąceniu wózka uderzył w sąsiednią posesję, staranował metalowy płot i zatrzymał się dopiero na budynku.

Dzieci w ciężkim stanie – jedno karetką, drugie śmigłowcem – zostały przetransportowane do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Do szpitala trafiła także ich opiekunka.

Jak powiedziała Izabela Cyganiuk, dziś policja zbiera i kompletuje materiał dowodowy, który w poniedziałek zostanie przekazany do prokuratury rejonowej. To prokurator zdecyduje, czy wystąpi z wnioskiem o areszt dla kierowcy forda.

Autor: PAP/J. Kiewisz-Wojciechowska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura, wypadek, policja, kierowca, szczytno, szpital dziecięcy, bliźniaki, 29-latek
Kierowca mustanga potrącił kobietę z dziećmi. Półtoraroczne bliźnięta w stanie ciężkim trafiły do szpitala

W Szczytnie 29-letni mężczyzna jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad autem i uderzył w wózek z bliźniętami. Dzieci w ciężkim stanie zostały przetransportowane do szpitala...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV