DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Było nerwowo, ale Start Elbląg wygrał

Piłkarki Kramu Startu Elbląg po sobotnim zwycięstwie w Kobierzycach kontynuują dobrą passę. Szczypiornistki wygrały u siebie z Energą Koszalin 20:17.

Było to kolejne, czwarte z rzędu zwycięstwo Kramu Startu Elbląg w rozgrywkach Superligi. Do przerwy dramat – Energa robiła co chciała, a Start był bezradny. Po 30 minutach było 14 do 6 dla zespołu z Koszalina. Druga połowa to całkiem inny mecz. Dość powiedzieć, że zespół gości rzucił przez 30 minut tylko trzy bramki. Start grał jakby wiedział, że i tak wygra. Trener AZS Energii Koszalin Anita Unijat była w szoku.

Dla mnie to skandal, żeby po przerwie rzucić tylko 3 bramki i przegrać wygrany mecz, to dla mnie skandal, by nie zagrywać prosto, tylko gdzieś na boki

– powiedziała trenerka Energii.

00:00 / 00:00

Więcej spokoju zachował trener Startu Andrzej Niewrzawa.

Pierwszej połowie towarzyszyła nerwowość. Mieliśmy tylko 10 sytuacji wrzutowych. Graliśmy dobry mecz w obronie, bramki zdobywaliśmy z kontrataku, dzięki temu w II połowie odrobiliśmy 11 bramek, Czułem przed meczem, że będzie źle, ale nie myślałem, że będzie aż tak nerwowo

– powiedział trener Startu.

W sobotę Start podejmować będzie Zagłębie Lubin. W tym meczu potrzebne będą dwie dobre połowy. Kram Start Elbląg stać na to. Trzymamy kciuki!

(jsalm/as)

Więcej w Piłka ręczna, Vistal Gdynia, Start Kram Elbląg, Energa Koszalin, PGNiG Superliga, Paulina Muchocka
Ważna wygrana Startu. Elblążanki wciąż walczą o czołowe lokaty

Piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg po... 9-godzinnej podróży wysiadły z autokaru i wygrały w Kobierzycach kolejny ważny mecz w Superlidze. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy pokonały w 14...