DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Start Elbląg przegrał z mistrzem Polski i liderem rozgrywek

Szczypiornistki Startu Elbląg podejmowały aktualnego Mistrza Polski i lidera tegorocznych rozgrywek Perłę Lublin.

Wprawdzie zespół gości przyjechał mocno osłabiony, ale i tak praktycznie na każdej pozycji grały reprezentantki Polski. Mimo to do przerwy to Start prowadził 15:13. Druga połowa to już dominacja Perły, która ostatecznie wygrała 32:27. Mimo porażki trener Andrzej Niewrzawa był zadowolony z postawy swojego zespołu.

00:00 / 00:00

Za dużo błędów było w naszym wykonaniu – krótko oceniła II trener Perły Izabela Puchacz.

Nie do zatrzymania była najlepsza w styczniu szczypiornistka ligi Joanna Szarawaga. Zabrakło skuteczności – uważa rozgrywająca Startu Joanna Waga.

Dla Startu najwięcej bramek zdobyła Alona Shupyk – 6, a dla Perły Joanna Szarawaga – 9. Kolejne spotkanie Start rozegra za tydzień na wyjeździe w Jarosławiu, gdzie zmierzy się z miejscowym JKS-em Eurobud.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Start Elbląg
Czy szczypiornistki elbląskiego Startu na dobre zażegnały kryzys formy?

Podopieczne Andrzeja Niewrzawy zanotowały drugą z rzędu wygraną na wyjeździe. Tym razem piłkarki ręczne Startu wygrały z MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski 32: 26. - Początek spotkania...