DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Start Elbląg przegrywa u siebie z liderem rozgrywek

Piłkarki ręczne Startu Elbląg uległy u siebie liderowi Superligi piłkarek ręcznych – Zagłębiu Lubin 16:23 (8:14).

Elblążanki tylko raz prowadziły w tym spotkaniu, trafiając na 1:0. Zagłębie szybko przejęło inicjatywę, której nie oddało do końca spotkania.

Podopieczne Andrzeja Niewrzawy walczyły ambitnie, w 15 minucie pierwszej połowy przegrywały tylko jedną bramką (5:6), jednak nie wystarczyło to na lepiej dysponowane rywalki. Na przerwę piłkarki Startu schodziły przegrywając już sześcioma bramkami.

Druga połowa tylko potwierdziła przewagę zawodniczek Zagłębia, które w pewnym momencie prowadziły 17:9. Ostatecznie udało się zmniejszyć rozmiary porażki – Start przegrał 16:23.

Zagłębie umocniło się na pozycji lidera rozgrywek, mając komplet 12 „oczek”. Start z kolei jest siódmy – elblążanki zgromadziły dotychczas 5 punktów.

Autor/redakcja: A. Dybcio

Więcej w Piłka ręczna, Start Elbląg, superliga
Piłkarze ręczni Warmii Energi Olsztyn zaprezentowali się kibicom

Piłkarze ręczni Warmii Energi Olsztyn spotkali się z kibicami na Starym Mieście w Olsztynie. Prezentacja drużyny odbyła się na tydzień przed pierwszym meczem nowego sezonu 1...