DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Stomil gromi w sparingach – film

Piłkarze Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański (stomil.olsztyn.pl)

Piłkarze Stomilu Olsztyn podczas obozu treningowego w Jarocinie rozegrali dwa mecze sparingowe jednego dnia. Oba wygrali.

W pierwszym Ostrovię Ostrów Wielkopolski 5:0. Po dwie bramki zdobyli: Karol Żwir i Tomasz Bzdęga,jedną Michał Trzeciakiewicz.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski -Stomil Olsztyn 0:5 (0:5)
0:1 -Karol Żwir (12′) Karol Żwir (18′), 0:3 – Michał Trzeciakiewicz (32′), 0:4 -Tomasz Bzdęga (36′), 0:5 – Tomasz Bzdęga (43)
Stomil Olsztyn: Michał Przyborowski – Janusz Bucholc, Arkadiusz Koprucki, Dawid Kucharski, Arkadiusz Mroczkowski – Tomasz Bzdęga, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz (46 Patryk Gondek), Grzegorz Lech – Karol Żwir (60 Rafał Śledź).

W drugim spotkaniu wygrali z Jarotą Jarocin 4:1.Dwa gole strzelił Paweł Łukasik,jednego Piotr Darmochwał,a jedną bramkę piłkarze z Jarocina strzelili sobie sami.

Jarota Jarocin – Stomil Olsztyn 1:4 (1:2)
0:1 – Paweł Łukasik (31′ karny), 0:2 – samobójcza (39′) 1:2 – (53′), 1:3 – Piotr Darmochwał (84′ karny, 1:4 Paweł Łukasik (90′)
Stomil Olsztyn: Michał Przyborowski – Adrian Korzeniewski, Arkadiusz Czarnecki, Rafł Remisz, Marcin Warcholak – Piotr Darmochwał, Piotr Łysiak, Dawid Szymonowicz, Łukasz Jegliński, Patryk Kun – Paweł Łukasik.

Drugoligowa Olimpia Elbląg zagrała sparing w Gdyni z pierwszoligową Arką i zremisowała 2:2.Bramki dla Olimpii zdobył Anton Kołosow.

Arka Gdynia – Olimpia Elbląg 2:2 (2:0)
0:1 – (16′), 0:2 – (38′), 1:2 – Anton Kołosow (51′), 2:2 – Anton Kołosow (75′)
Olimpia Elbląg:
(I połowa) Hieronim Zoch – Michał Ressel, Oleg Ichim, Tomasz Lewandowski, Tomasz Sambor – Paweł Nowosielski (41′ Kamil Piotrowski), Radosław Stępień, Rafał Pietrewicz, Kamil Graczyk, Kamil Kopycki – Anton Kołosow. (II połowa) Mateusz Imianowski – Jacek Czerniewski, Łukasz Molga, Tomasz Lewandowski, Dawid Zieliński – Kamil Piotrowski, Jakub Wojtkiewicz, Adam Skierkowski, Radosław Stępień (65′ Rafał Maciążek), Damian Kamiński – Anton Kołosow.

(md’ob/mświn/łw)

Więcej w mecz, Stomil Olsztyn
Stomil zremisował z Chrobrym

Już pierwszego dnia obozu przygotowawczego w Jarocinie piłkarze Stomilu Olsztyn zagrali sparing z II-ligowym Chrobrym Głogów. Pojedynek zakończył się remisem 2:2, ale wynik - jak mówią...