DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Stomil minimalnie gorszy od Jagielloni

Piłkarze Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański (stomil.olsztyn.pl)

Piłkarze Stomilu Olsztyn zagrali drugi sparing w tym roku. Po sobotnim zwycięstwie z 3-ligowym Sokołem Ostróda 5:2, tym razem nasi I-ligowcy zmierzyli się w Cetniewie z grającą w ekstraklasie Jagiellonią Białystok.

Wprawdzie biało-niebiescy przegrali 0:1, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie. Więcej o meczu – Maciej Świniarski.

00:00 / 00:00

Stomil Olsztyn – Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
0:1 — Dźwigała (39′)
Stomil: (I połowa) Mieczkowski — Bucholc, Kucharski, Koprucki, Warcholak — Bzdęga, Szymonowicz, Jegliński, Darmochwał, Kato — Żwir (31′ Łysiak). II połowa: Przyborowski — Korzeniewski, Czarnecki, Trzeciakiewicz, Piotr Głowacki — Gondek, Paweł Głowacki, Łysiak (61′ Kun), Lech, Łukasik — Miller
Jagiellonia: Baran — Tosik (76′ Gajko), Ukah, Baran, Modelski (46′ Waszkiewicz) — Perovuo, Dźwigała (71′ Mystkowski), Rajalakso (66′ Seratlic), Balaj (71′ Giełażyn), Quintana (46′ Pawlik) — Piątkowski (46′ Savalnieks)

(mświn/łw)

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Ekstraklasa piłkarek ręcznych – 13 kolejka: spokojna wygrana z KPR-em

Wygrana szczypiornistek Startu Elbląg z KPR-em Jelenia Góra była bardzo efektowna. Elblążanki rzuciły przeciwniczkom aż 34 bramki, tracąc 28 i umocniły się na czwartym miejscu w...