DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Stomil Olsztyn pokonany przez Olimpię Grudziądz

Byli lepsi, ale przegrali. Stomil Olsztyn uległ w Grudziądzu Olimpii 0:2 w trzeciej kolejce 1 ligi.

Olsztynianie pierwszego gola stracili po kontrowersyjnym rzucie karnym, którego w 7 minucie na bramkę zamienił Marcin Kaczmarek. Wynik w ostatniej minucie ustalił Robert Szczot. Gospodarze zagrali niemrawo, dlatego szkoda straconych punktów. Mówi trener Stomilu Mirosław Jabłoński

00:00 / 00:00

Czas na szkoleniowca Olimpii Tomasza Asenskiego.

Kontrowersyjnego karnego sprokurował Arkadiusz Czarnecki, którego pytaliśmy, czy faktycznie miał kontakt z przeciwnikiem.

Czas na Grzegorza Lecha, który też swoją wypowiedź zaczął od kontrowersyjnego rzutu karnego.

W Grudziądzu bardzo chciał się pokazać z dobrej strony Łukasz Suchocki były zawodnik Olimpii.

Nieźle w środku pola zagrał Irakli Meschia ze Stomilu.

I jeszcze strzelec decydującej bramki Robert Szczot.

Więcej w piłka nożna, mecz
Koniec przygody olsztyńskiego Stomilu z Pucharem Polski

Pierwszoligowy Stomil Olsztyn przegrał u siebie z drużyną z ekstraklasy Śląskiem Wrocław 1:5 w meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Oczekiwania były duże. Ostatecznie skończyło się...