Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomil Olsztyn powalczy dziś w Tychach o 3 punkty

Trener Stomilu Kamil Kiereś. Fot. A. Szczepański

W Olsztynie trwa remont płyty boiska stadionu przy Piłsudskiego, remont schodów na trybuny, więc piłkarze na razie muszą walczyć na wyjazdach.

Dziś (17 sierpnia) o godzinie 19 w Tychach piłkarze Stomilu zagrają z miejscowym GKS-em. Trener olsztynian Kamil Kiereś  kiedyś prowadził GKS. Teraz zapowiada walkę o punkty dla Stomilu.

Trzeba zagrać o 3 punkty i wykonać plan działania na boisku. To bardzo ważne. Z Podbeskidziem zagraliśmy na wysokim poziomie, ale dalsza droga ma to do siebie, że kiedy wchodzisz na wysoki poziom gry ważne jest utrzymanie tego. Nie udało nam się tego podczas meczu z ŁKS-em. To dla nas nauczka. Przed nami jeszcze dużo pracy. Naszym celem jest poprawienie piętra gry. Musimy zagrać skutecznie.

00:00 / 00:00

Ostatnio w meczu z ŁKS-em, przegranym 0:1, cały Stomil grał słabo. Natomiast tydzień wcześniej dwoma trafieniami w Bielsko-Białej popisał się Piotr Głowacki. Jak mówi, liczy na dobry występ również w Tychach.

Musimy się zrehabilitować za ostatni, słaby mecz z ŁKS-em i grać tak jak w Bielsku (..) Jest kilka zmian w naszym składzie. To zupełnie inne rozdanie niż to w poprzednim sezonie. Trener nas uczula, że powinniśmy jeździć na wyjazdy z myślą, że gramy u siebie i przywozić punkty.

00:00 / 00:00

 

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, Stomil
Olimpia podejmie Siarkę Tarnobrzeg

Olimpia Elbląg w niedzielę zmierzy się na własnym obiekcie z Siarką Tarnobrzeg. Drugoligowcy w poprzedniej kolejce przełamali się i odnieśli skromne, wyjazdowe zwycięstwo z Pogonią Siedlce....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV