DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Stomil Olsztyn przegrywa w pierwszym meczu nowego sezonu

OKS Stomil Olsztyn – naklejka. Fot. Łukasz Węglewski

Piłkarze Dumy Warmii przegrali na wyjeździe swój pierwszy mecz w tym sezonie. Choć olsztyński zespół na początku meczu wyszedł na prowadzenie, to ostatecznie uległ Bytovii Bytów 1:3.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył nowy nabytek Stomilu, 30-letni Adrian Karankiewicz, który po rzucie rożnym głową wbił piłkę do siatki. Po podobnej sytuacji wyrównali gospodarze. Gola na 1:1 strzelił Janusz Surdykowski.

Druga połowa to dominacja Bytovii. Po przerwie bramki zdobyli Fran González, a praktycznie w ostatniej akcji olsztyński zespół dobił Michał Jakóbowski.

W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn – znów na wyjeździe – zagra z Chojniczanką Chojnice.

K. Piasecka

Więcej w Stomil Olsztyn, przegrana, Duma Warmii, Bytovia Bytów
Czy trener zdążył poukładać Stomil na pierwszą kolejkę Nice 1. ligi? Relacje od 19:00!

Rusza nowy sezon Nice 1ej ligi! Mimo nerwowego procesu licencyjnego, odejścia kilku kluczowych zawodników, olsztyński Stomil znów powalczy o punkty. Pierwszy mecz - w Bytowie o...