Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomil Olsztyn rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. „Z każdym kolejnym dniem będziemy nabierać tempa”

Grzegorz Lech i Mateusz Cetnarski. Fot. M. Świniarski

Piłkarze 1-ligowego Stomilu Olsztyn rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Trzon zespołu został, przyszli również nowi zawodnicy.

W tym gronie był również doświadczony Mateusz Cetnarski, który jednak nie chciał podzielić się wrażeniami, ponieważ nie podpisał jeszcze umowy. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ma to nastąpić we wtorek. Trener Piotr Zajączkowski był zadowolony z przebiegu zajęć, mimo że miały one typowo zapoznawczy charakter:

Pierwszy dzień był organizacyjny, jednak z każdym kolejnym będziemy nabierali tempa. W czwartek gramy sparing w Lidzbarku Warmińskim z Balticą Kaliningrad. W sobotę z kolei mamy spotkanie kontrolne ze Zniczem Pruszków. Później wyjeżdżamy na obóz przygotowawczy do Nieborowa. (…) Z czasem w drużynie powinni pojawić się kolejni, nowi zawodnicy.

00:00 / 00:00

Artur Siemaszko wraca do Olsztyna po krótkiej przerwie. Jak mówi – w klubie sporo się zmieniło, ale stomilowski charakter nadal czuć na treningach:

Stomil się zmienia, nie są to jednak diametralne zmiany. Pracujemy, zaczęliśmy od fajnego treningu, zobaczymy, jak będzie to wyglądało dalej.

00:00 / 00:00

Stomil zacznie sezon w ostatni weekend lipca. Zagra wtedy na wyjeździe z beniaminkiem 1. ligi – GKS-em Bełchatów.

Fot. M. Świniarski

Fot. M. Świniarski

Fot. M. Świniarski

Fot. M. Świniarski

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, przygotowania, Artur Siemaszko
Już w niedzielę memoriał Andrzeja Biedrzyckiego. Posłuchaj wspomnień o legendzie Stomilu Olsztyn

W niedzielę, 23 czerwca odbędzie się III edycja Memoriału Andrzeja Biedrzyckiego.  W Bliższych spotkaniach rozmawiamy o  niezwykłym piłkarzu i trenerze Stomilu Olsztyn. Paweł Charbicki i Czesław...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV