DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Stomil Olsztyn zwyciężył z wiceliderem trzeciej ligi Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

W kolejnym sparingu pierwszoligowy Stomil pokonał w Mławie trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1.

Dla Olsztyna bramki zdobyli Szymon Sobczak 18′ 33′ i Oktawian Skrzecz 59. Dla Nowego Dworu Mazowieckiego Rafał Maciejewski 28′.

Co po meczu powiedział trener Piotr Zajączkowski?

Strzeliliśmy 3 bramki, ale też nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie. Wszyscy zagrali po 45 minut – takie było założenie. W dalszym ciągu wszyscy solidnie pracują. Z tego etapu przygotowania jestem zadowolony. Piotr Skiba jest zdrowy, ale dostał chwilę oddechu. Sprawdzamy różne warianty, stąd pojawienie się bramkarza na testach. Niewykluczone, że dwóch zawodników jeszcze dojdzie. Myślimy o sile ofensywnej, czyli o wzmocnieniu linii ataku.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy po przerwie uda im się zdobyć trzy punkty? Przed Warmią mecz z Mazurem Sierpc

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn po przerwie wracają na ligowe parkiety. Po tygodniach przygotowań we własnej hali podejmą jutro Mazura Sierpc - swojego bezpośredniego sąsiada z drugiego...