DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Stomil pokonał Polonię Warszawa

Piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn pokonali w meczu sparingowym występującą w drugiej lidze Polonię Warszawa 1:0. Spotkanie rozegrano w stolicy, a gola dla olsztynian w 22 minucie strzelił Jarosław Ratajczak.

Zespół Stomilu przebywa na zgrupowaniu w podwarszawskiej Zielonce. W tym tygodniu ma w planie jeszcze jedną grę kontrolną. Rywalem biało-niebieskich będzie inny pierwszoligowiec – Chrobry Głogów.

Trener Adam Łopatko uważa, że zespół zrealizował założenia i w obronie i ataku i jest zadowolony z całości gry zespołu. Bramka padła po akcji całego zespołu. W drugiej połowie meczu zagrał Marcin Gawron wychowanek Lecha Poznań, który był w Radomiaku. – Nieźle się zaprezentował i otrzyma szansę także w sparingu z Chrobrym Głogów – powiedział trener.