DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Stomil powalczy o kolejne punkty z Sandecją

Po wyjazdowej przegranej z Pogonią Siedlce kolejną okazją do zdobycia ligowych punktów będzie mecz z Sandecją Nowy Sącz. Relacje z meczu tylko na antenie Polskiego Radia Olsztyn. Zapraszamy w sobotę, od godz. 14!

Do składu prawdopodobnie wróci Grzegorz Lech, który wyleczył już kontuzję. Jaka jego zdaniem jest recepta na wygraną w tym spotkaniu?

Najłatwiej powiedzieć, że trzeba strzelić jedną bramkę więcej. A tak na poważnie: mieliśmy analizę przeciwnika, poznaliśmy jego mocne i słabe strony, ale na pewno trener będzie nas nastawiał na to, co my mamy zagrać, a nie Sandecja. Murawa wszystko weryfikuje. O zwycięstwie decyduje dyspozycja dnia i odpowiednie przepracowanie tygodnia przygotowawczego. Sandecja jest bardzo dobrą drużyną. Górale zawsze walczą do upadłego, dlatego na pewno będzie to ciężki mecz, ale jeśli go wygramy, to będziemy jechać do Zabrza jeszcze silniejsi.

Z Grzegorzem Lechem rozmawiała Karina Ośko

00:00 / 00:00

……………………………………….

Zapowiedź 12. kolejki spotkań I ligi piłki nożnej w sezonie 2016/2017
Zagłębie Sosnowiec – Bytovia Bytów
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych

Stomil Olsztyn przegrał z Pogonią Siedlce 0:1

Piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn przegrali w Siedlcach z miejscową Pogonią 0:1. W 75. minucie bramkę dla Pogoni zdobył Konrad Wrzesiński, który 5 minut później ukarany został...