DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Stomil przegrał w Bartoszycach z Wigrami

Piłkarze Stomilu Olsztyn, mimo problemów finansowych, wznowili treningi i znów sparują z ligowymi rywalami.

Tym razem ulegli w Bartoszycach Wigrom Suwałki 0:1, po trafieniu w 58 minucie Nerijusa Valskisa. Olsztynianie mogli wyrównać, ale 20 minut później rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Głowacki.

Biało-niebiescy wrócą do I-ligowej rzeczywistości 7 marca, kiedy to na własnym stadionie zmierzą się z Bytovią Bytów.

Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki 0:1
Nerijus Valskis (58′)
Skład Stomilu: Piotr Skiba (46′ Dawid Mieczkowski) – Janusz Bucholc (68′ Naoya Shibamura), Arkadiusz Czarnecki, Tomasz Wełna, Michał Trzeciakiewicz – Roman Maczułenko (60′ Piotr Głowacki), Łukasz Jegliński (60′ Karol Żwir), Dawid Szymonowicz (68′ Arkadiusz Mroczkowski), Ihor Skoba, Wołodymyr Kowal (78′ Lachlan McLean) – Łukasz Jamróz (68′ Paweł Głowacki).

(mświn/łw)

Więcej w piłka nożna, Stomil, Wigry
Piłkarze Stomilu powrócili do treningów

Mimo, że od prawie trzech miesięcy nie dostają wypłat, po kilku dniach przerwy, piłkarze Stomilu Olsztyn wrócili do treningów. Klub nadal boryka się z problemami finansowymi...