DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Stomil wygrał w Zambrowie. Zahorski znów strzela! [VIDEO]

Tomasz Zahorski (nr 22) imponuje skutecznością w sparingach

Piłkarze olsztyńskiego Stomilu intensywnie pracują w przerwie zimowej. Tym razem grali w Zambrowie sparing z 10. w tabeli III ligi Olimpią i wygrali 3:1.

Gole dla olsztynian strzelali: Tomasz Zahorski, Piotr Głowacki i Ernest Dzięcioł. W olsztyńskich barwach zagrał anonimowy lewy obrońca, którego nazwiska trener Kamil Kiereś nie chciał zdradzić. Jak mówił, to newralgiczna pozycja, którą trzeba obsadzić solidnym graczem.

00:00 / 00:00

Jak informuje portal 90minut.pl, testowanym przez Stomil zawodnikiem był 18-letni Michał Michalak ze Znicza Pruszków.

Olimpia Zambrów – Stomil Olsztyn 1:3 (0:1)
Bramki: Kamil Jackiewicz 89 – Tomasz Zahorski 30, Piotr Głowacki 65, Ernest Dzięcioł 79

Stomil Olsztyn: Miszczuk (46 Leszczyński) – Ziemann (46 Mosakowski), Dzięcioł, Baranowski (46 Sołowiej), Michalak, Zając (46 Piotr Głowacki), W. Biedrzycki (46 Mikołajewski), Paweł Głowacki (46 I. Biedrzycki), Ramírez (46 Lech), Mroczek (46 Tanczyk), Zahorski (46 Mętlicki, 70 Śledź)

ZOBACZ BRAMKI Z MECZU OLIMPIA – STOMIL

M.Świniarski

Więcej w Stomil Olsztyn, sparing, Olimpia Zambrów
Przestój w czwartej kwarcie pozbawił złudzeń koszykarzy Stomilu

Koszykarze olsztyńskiego Stomilu byli bliscy cennego zwycięstwa z rezerwami Trefla Sopot. Dekoncentracja w czwartej kwarcie pozbawiła ich jednak złudzeń i Biało - niebiescy przegrali u siebie...